| xEvoLLieNnt a întrebat:

care poate sa-mi spuna de ce imi merge foarte sacadat la battelfield 2 am 4 gb rami si placavideo de 610-1 GB in calculator si totusi merge foarte sacadat crying dau funda celui care imi spune raspunsul bun?

Răspuns Câştigător
| SnykeAlexAlex a răspuns:

Sall..incearca sa setezi din joc de la optiuni ..la display..rezolutia sau detaliile mai slab..si vezi daca va functiona...eu asa fac mereu si merge.winking. sper ca te-am ajutat intr-un fel

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nvidia 610? Merge sacadat fiindca placa aia e o ragalie, degeaba are 1GB.

| Simple929292 a răspuns:

Placa video este foarte slaba, sa stii niciodata nu conteaza GB, conteaza pe cati bitsi ruleaza.