| emanu23 a întrebat:

Salut cine stie cum sa fac sa nu mai imi meraga sacadat san adreas am 800 rami si 128. mb placa video cam slab dar nu tot deauna merge sacadat imi puteti spune cum sa fac Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| cosmy2004 a răspuns:

Procesoru ti bun pentru joc poate ti slabit cv din pc componente apropo placa video pentru joc e buna la mb

5 răspunsuri:
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Pai schimba rezolutia la 640-480!
Funda?

| Andrei7520152 a răspuns:

La aprox 800mb Ram si 128 mb video, ar trebui sa-ti mearga San Andreas aproape perfect. Incearca sa cobori detaliile, rezolutia si altele din optiunile video. coboara rezolutia texturilor la minim din Ati Catalyst sau Nvidia Control center (in functie de care placa video folosesti). eu am jucat San Andreas mai demult pe un pc mai slab, fara sa'mi sacadeze

| emanu23 explică:

Am 1.8 procesoru

| cosmy2004 a răspuns (pentru emanu23):

Procesoru ti bun pentru joc poate ti slabit cv din pc componente apropo placa video pentru joc e buna la mb

| emanu23 explică:

Va mai astept in continuare cu raspunsuri!

| cosmy2004 a răspuns:

Nu poti da ce procesor ai si de cat