| Ioscaa1 a întrebat:

Salut tpu.Care se stie bine in jocuri si la gta san andreas sa-mi spuna va rog in las venturas orasul al treilea la misiunea cu maddogg de trebuie sa il salvez cand sare de pe cladire de ce cand incepe direct sare si n-am timp nici sa ajung la masina l-am reinstalat l-am descarcat din nou si tot la fel ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 explică:

Date drecu cu banii tai

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, ioscaa

Instalarea/dezinstalarea nu au legatura cu gameplay-ul.

Priveste asta:

http://www.youtube.com/watch?v=dThq-whmg_w

Sper ca ti-am fost de folos, AfroB.

| WyvernLuffs a răspuns:

Singura solutie ar fi sa dai load game de la alt moment. Daca ai norocul sa il fi salvat in mai multe sloturi iti va merge misiunea. De asemenea, unii spun ca se intampla din cauza ca trisezi (folosesti prea multe cheats) pana la acea misiune si provoaca glitches. Cauta mai mult pe google. Succes!