| TheSkull a întrebat:

Care sunt cele mai marfa, amuzante si interesante jocuri de PSP?

PS:fara videoclipuri pe youtube

Dau funda la cele mai marfa jocuri?

Răspuns Câştigător
| vladutt a răspuns:

Salut.Am si eu un PSP si imi plac foarte mult urmatoarele jocuri:Little Big Planet, Resistance Retribution, TDU(Test Drive Unlimited), Fifa 13, Angry Birds, God of War Chains Of Olympus, The 3rd Birthday, Sillent Hill Origins, Medal Of Honor:Heroes 2, Call of Duty Road To Victory,Grand Turismo,Bakugan Defenders Of The Core, MotorStorm Arctic Edge, Avatar The Game, Jackass The Game, StarWars BattleFront 2. Sper ca te-am ajutat.big grin

| TheSkull explică (pentru vladutt):

Am jucat cateva dintre ele si sunt marfa si ieri mi-am, tras resistance retribution am angry birds am jucat god of war da oricul iti dau funda cas destul de marfa

| vladutt a răspuns (pentru TheSkull):

Multumesc si resistance retribution e chiar super tare.