| TheSkull a întrebat:

Care sunt si vi se par cele mai distractive si utile moduri de minecraft 1.5.2?

Dau funda la cele mai marfa moduri

Răspuns Câştigător
| NoNameInAction a răspuns:

Better generation/dungeon/grass and leaves, mo creature, dragon mounts, redpower, Echuvalent Exchange, treecapitator, steve's carts si muuulte alte moduri. iti recomand cu placere patcherul de la FeedTheBeast, are cele mai tari moduri pentru automatizare si ar fi si optifine dar acela e mai mult un mod ''must have''

| TheSkull explică (pentru NoNameInAction):

Mda feed the beast merge decat cu cont premium crying((

Da tot iti dau funda ca o sa imi cumpar minecraftul special pentru asta

| NoNameInAction a răspuns (pentru TheSkull):

Ai putea incerca sa cauti unul craked de pe net eu am cautat dar nu am gasit. Dar cine stie...

| TheSkull explică (pentru NoNameInAction):

Uita-te la mesajele de pe TPU ca am gasit unul craked si merge ti-am dat si pasii cum sa il faci big grin