| Zer0Absolut a întrebat:

Salut TPU,
Cat m-ar costa o unitate centrala cu un minimum de:
4 GB RAM
Procesor DualCore 3.00 GHz
500 GB DDR3
Placa video integrata de 2 GB?
Vreau sa-mi schimb calculatorul si am nevoie de un pret aproximativ.
Multumesc

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Ceva decent, cu posibilitati de upgrade pe viitor daca vei avea mai multi bani... http://recomandare.info/configurare-pc-ieftin.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 1500-2000 lei dar daca vrei un PC de gaming sa stii ca placa video nu conteaza cati GB are, 1 este destul. Poate sa fie o placa de 4GB ieftina si una de 1Gb scumpa si aia de 4GB mananca bataie.

| Vrtulee a răspuns:

15 milioane( 1500 lei )