| vlad5214 a întrebat:

Cat ocupa pe PlayStation 3 Grand theft Auto V?

6 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

60-65 GB

| vlad5214 explică (pentru VladyXR):

VladyXR, eu ma intrebam pe ps3 cat ocupa! Nu cat ocupa pe PC

| VladyXR a răspuns (pentru vlad5214):

Pai ti-am zis pe X360 XONE ps4 etc, toti atat ocupa.

| anonimguy3 a răspuns (pentru VladyXR):

Esti tu prost. Pe PS3/X360 ocupa 16.28, pe PS4/X1 50GB si pe PC 65GB.

| VladyXR a răspuns (pentru anonimguy3):

Te-am jignit eu cumva? Puteai sa raspunzi frumos? Nu ca tampitu si nesimtitu ca nu esti tu aici sef, copil prost, presimt ca jignesti pe toata lumea cu "prost"
PE PS3/X360 trebuie 8gb versiunea disc, si apoi 18 gb versiunea digitala, dar mai tarziu se va incarca si cu dlc-uri etc, nu e mare diferenta, ca si update-uri tot va creste in GB pana la 50 GB, plus moduri sau alte chestii, PC 60 GB nu chiar 65.

| anonimguy3 a răspuns (pentru VladyXR):

Alea nu conteaza update-urile dlc-urile **** mortii lor, el a intrebat cat ocupa jocu si eu i-am zis corect. Cum dreacu sa zici ca ocupa 60GB pe old gen... Am motive sa fac pe cineva prost cand spune ceva neadevarat fara macar sa se informeze. tongue