| HwsKi a întrebat:

Salut la toti, am Grand Theft Auto V pe PlayStation 3, si cand vreau sa mi-l instalez mi se opreste la 5785. Ce sa ii fac? Va rog ajutati-ma. !

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati GB ai pe ps3?

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu mai exact. Spune-mi unde sa intru si sa ma uit. Apropo, acesta e al doilea CD pe care il cumpar sad

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

320 GB

| anonim_4396 a răspuns (pentru HwsKi):

Pai nu cred ca este problema de spatiu atunci. Doar daca ti-ai mai instalat multe jocuri.

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

Poate asta e... Cand am bagat prima data CD-u se incarca pana la capat... Cand am pus ieri CD-u aveam instalate GTA IV Need for Speed Undercover si Baguban Battle Brawlers. Are ceva daca is trei jocuri? Trebuie sa sterg unul sau doua?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HwsKi):

Nu ai cum sa ocupi 320 de GB cu 3 jocuri. Nu e asta.

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

Pai atunci ce sa ii fac?

| RaspunsIntrebare a răspuns:

Schimbai hard diskul