| MariusXP a întrebat:

Caud un cfg/cod cu wall/aim care sa functioneze pe windowus7 ultimate!
Cei care for da comentari asa a prost il voi considrea abuz!
Care ma poate ajuta ca i voi da funda.
Am nevoie de acest cfg/cod pentru niste teste cu prietenul meu pe serverul nostru,,, Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dottoRe a răspuns:

Cfg cu wall nu exista. Crede-ma ca si eu am cautat cand voiam sa ma joc cu coduri si nu am gasit asa ceva. Daca vrei cod exista ECC 5.2. Are wall, aim, speed si cam tot ce vrei. Numai bine!
A si apropo : Unele antivirusuri il vad ca Virus! Eu l-am probat si stiu ca nu este...acum depinde de tine daca vrei sa il incerci sau nu.