| ReadZore a întrebat:

Caut jucatori de LoL pentru echipa ranked. Vreau sa fie seriosi,activi, niste jucatori buni care sa nu fie niste copii de 11-12 ani. Sa aveti skype sau team speak pentru a vorbii la microfon. Lasati jos id de skype/id mess si va dau eu add. Salut!

6 răspunsuri:
| CrazyForce a răspuns:

Teodorescu97.a sunt destul de bunicel.
sunt specializat in mid lane si highest elo a fost 1.6k s2 si acum 1.4k elo add si sa jucam cateva normale am 15 ani btw

| ReadZore explică (pentru CrazyForce):

Dami accept

| ReadZore explică (pentru CrazyForce):

Da-mi accept

| Sorin1987 a răspuns:

Dami add pe Skype : sorin443
Pe lol este : Killer Kayler
Specializat mid lane / adc / support / top am 14 ani

| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Salut m-am gandit sa fac un forum pentru romani care cauta o echipa de Legue of Legends si sa schimbe o vorba sau sa-ti dea sfaturi http://leagueoflegends.wikiforum.ro/forum

| ReadZore explică (pentru Temneanu_Alexutzy_1996):

Nu ma intereseaza sfaturi ca nu sunt incepator. Ceea ce ai vrut tu sa faci a fost doar sa faci reclama intelegi? De ce as vrea sfaturi cand eu caut echipa ranked pro? Oricum am gasit si suntem deja intr-o comunitate daca te intereseaza lasa id de skype si dai probe bft.