| robertrobertroo2715 a întrebat:

Caut pe cineva pasionat de gaming care joaca lol sau gta v online de pe PC. Eu am 15 ani, daca exista cineva interesat si are skype sau discord o sa vorbim si o sa jucam.(nu conteaza daca esti baiat sau fata, oricine este acceptat).

4 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Cauta pe discord fa o camera sigur sa gaseste cineva.

| AnaMariaElena20000 a răspuns:

Buna ..Am eu LOL, sunt fata si am 13 ani. Iti las numele de pe LOL: Blacklollipop3; si daca vrei pe LOL iti dau si discord.ul. astept raspuns laughing))

| robertrobertroo2715 explică (pentru AnaMariaElena20000):

Esti pe eune?

| robertrobertroo2715 explică (pentru AnaMariaElena20000):

Daca nu esti pe eune lasa-mi aici discordul iti dau add si imi fac un cont si o sa jucam si sunt silver pe eune si sunt main adc