| plopurel22 a întrebat:

Caut servere de MC / CS / SAMP care ofera admin. Am experienta foarte mare in administrare, dar voi hotarati level-ul pe care il merit. Ma pricep foarte bine la MC ( 9 ani experienta ), CS ( 4 ani ), SAMP ( 7 ani ). Cei care cauta admini priceputi pe jocurile : MC / CS / SAMP sa lase un comment cu adresa serverului, forumul si adresa sa ( Skype, Yahoo ). La cel mai bun server ( Oricare joc ) dau funda.

1 răspuns:
| Tuca10 a răspuns:

Daca vrei de cs 1.6 (un server de deathrun) iti dau eu unul... dar iti trebuie 30 ore in joc pentru helper (dupa faci cerere up pana la co-owner, daca vrei mai sus, donezi) .Dr.Indungi.Ro forum https://www.indungi.ro/forum/forum/20443-deathrun-dr/... yar yahoo : a.marghioala123@yahoo.com