| Ovydiw a întrebat:

Caut si eu niste jocuri cu masini dar care sa nu fie de astea mari gen nfs carbon... ca mie nu imi merge (am PC-ul praf) sad!
Ceva gen FalOut2...
Nu vreau linkuri vreau doar numele jocurilorhappy
Multumesc, voi da si funda + voturi! La cine da mai multe raspunsuribig grin

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Nfs Mostwoanted
Nfs Undergraund
Nfs Undergraund 2
Track Mania
Track Mania Forevar

Daca nu te-am ajutat cu raspunsurile mele scrie pe net sau pe youtube :,, Top 10 nfs''.Vei gasi tu ceva care sa iti placa.

| Ovydiw explică (pentru ELEMENT3110):

Le stiam si eu, si oricum nu-mi merge nfs, iar de ceva vreme am PC-ul stricat asa ca nu merge nici un joc...
in fine daca tot nu am dat raspuns castigator.happy

2 răspunsuri:
| Ormus2 a răspuns:

K.O.T.R(king of the road) WolkswagenGTI Racing jocurile astea merg și pe pentium III Videocard 64 MB, 1G RAM Memorie, au o grafică bună. Baftă!