| WeeK3nD a întrebat:

caut si eu un host sv cs 24/22 sloturi cu 5E Care stie sa imi zica va rog...nu firme fantome...va rog!

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Www.zonek.ro - Cshosting de calitate confirmat Fa in ciuda celorlalte firme care platesi mult si calitate scazuta sau platesti putin si calitate proasta, Acopera minusul din bugetul tau lunar si poti avea calitate extraordinara la preturi minime - www.zonek.ro, Multumim!

Sloturi: 12 – 5 euro
Sloturi: 18 – 10 euro
Sloturi: 20 – 11 euro
Sloturi: 22 – 12 euro
Sloturi: 24 – 13 euro
Sloturi: 26 – 16 euro
Sloturi: 28 – 17 euro
Sloturi: 32 – 20 euro

POMOTIE :
1). Primi 6 Clienti care cumpara in primele 6 zile de la lansare primesc server de 26 de sloturi la 50 ron pe luna, pe toata durata colaborarii.
2). Cine cumpara 3 servere de cs primeste un server de SA-MP GRATUIT sau la alegere tot un server de counter-strike
Comenzi la id: zonek_telecom sau pe www.zonek.ro

PS : Mi s-au parut asa si asa preturile, acum faci cum vrei.