| H3cker a întrebat:

Caut un Metin2 pvp care sa aiba rata de exp 1000% 100% fierar Cu Posedata care nu se cumpara cu euro se gaseste cam asa ca ValMondial Pacat ca lau inchis Vreau un raspuns repede Dau Funda

Răspuns Câştigător
| 53b1k4 a răspuns:

Hmm...iti sugerez sa joci unul dintre astea:AnticMetin2, HammerMetin2 si OsirisMetin2, dupa intrebarea ta cel mai portivit ar fi Antic.Bafta! Funda?big grin

| Hector99 a răspuns (pentru 53b1k4):

AnticMetin2 are virusi?

| 53b1k4 a răspuns (pentru Hector99):

Nu are

5 răspunsuri:
| RazvanLLL a răspuns:

Salut iti dau eu un mt2 fain zic eu!
Se numeste 4Metin e pvp primesti lvl 78 si 50kk la inceput si la magazin iti iei otel si arme si le evoluezi se evolueaza forte usor! Sper ca tem ajutat si sper ca o sa-ti placabig grin

| rusuandrei1 a răspuns:

Dac vrei intra pe sv meu este pvp rate 1000% Arme lvl 120 la magazin cu 500k lvl max 127 aducii 5-9 playeri siti dau GM GA OWN CE VREI TU Detalii la:dde.noapte Plss fundahappy

| H3cker explică (pentru rusuandrei1):

Am adaugat Id tau da-mi accept! happy