| aditzache123456 a întrebat:

Vreau sa-mi dati si mie niste metine cate sa aiba 100% la fierar si sa ai de unde cumpara chestiile pentru plusat EX:glob de gheata... Ty pentru raspuns. FUNDAAAAA!

2 răspunsuri:
| AnoNymUS10 a răspuns:

Iti dau un metin la care primesti din prima lvl249 si mai trebuie sa faci o misiune si ai lvl 250 si primesti banii 999.999.999 din prima iteme +9 1 yang si se numeste Metin2 Hammer bafta! Funda?

| aditzache123456 explică (pentru AnoNymUS10):

Frate ce mt e asta... metinul asta il joaca toti noobi care nu au avut peste lv 30 pe mt2 ro...