| andreyc123 a întrebat:

caut un sv de cs 1.6 care sa dea admine free pot tine redirecte etc. am experienta in administrarea unui server de cs.
Funda! mail :andreyc.tony@yahoo.com dati buzz

3 răspunsuri:
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Valcea.laleagane.ro admine free ownerul 5 euro co owner 3 euro maresal 1 euro vino si tu e fulkl sv intre orele 16-18big grin

| andreyc123 explică (pentru Kaulytz_Damon_1999):

Daca e admine free dc costa ownerul 5 euro si co owner 3 si marsal 1? unele sunt free?

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns (pentru andreyc123):

De la maresal in jos sunt toate free e nou sv de aceea sunt acelea cu euro
fa o cerere pe comunitatealaleagane.ro si intra si pe valcea.laleagane.ro pentru detalii P.S sunt doar un player care joaca pe acel sv