| osufdf123 a întrebat:

Ce bonusuri sa bag (metin2) in V2 ca sa rezist, singururele bounusuri care le stiu sunt rezistenta la sageti si tare impotriva animalelor trebuie sa bag si ceva aparare sabie, nu spuneti de PV ca este logic ca bag big grin ( joc metin2 privat si rata este mica si am nevoie de bonusuri in v2 si nu stiu ce bonusuri happy ) ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Albeert a răspuns:

Salut!
In v2 ati trebuie: rezistenta la sageti si la otrava si Tare inpotriva MONSTRIILOR nu animalelor!
+ nu ar strica pe scut int, str, sau dex(in baza la ce caracter esti) si imun la necunostinta sau 20% EXP
Ati recomand sa ai papuci de lvl 29+9

| osufdf123 explică (pentru Albeert):

Salut! Pai sunt un war de lv 63 pe aura, am magiile M10 aura, M6 vartej si M3 iures happysi am papuci de lv 29 cu rezistenta la sageti big grin mersi mult am imun pe scut happy

| CerealeGaming99 a răspuns:

Mane,eu stiu ca trebuie sa ai rezistenta sageti, otrava, sabie, monstrii si sa ai imun pe scut, bafta happy