| LolLolz a întrebat:

Ce configuratie imi puteti face pentru un calculator sa suporte jocurile noi.
placa video
procesor
placa de baza
etc.

1 răspuns:
| andreiarad26 a răspuns:

Ma omule, nu baga de pe net numa`prostii si te chinui sa bagi o performanta la calculator ca nu merge.Incearca ce iti spun eu:Cumpara altu PC, ori iti cumperi o placa video la 1gb rami cu 100 lei.....nu mai incerca alte feluri de prostii sa il strici, asa si la mine, am vrut sa imi multesc ramii si cand colo, totul so stins.Cumparati o placa video si un procesor fain.