| Arex a întrebat:

Ce credeti despre jocul gta san andreeas. Mie mi se pare un joc plin de lucruri ciudate (lasand gluma la o parte). Ma refer la faptul ca se gasesc in joc tot felul de lucruri misterioase care sunt mituri in lumea reala. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Se numesc Easter Eggs (in traducere Oua de Paste), si de gasesc, cam in toate gta-urile, si mai sunt si unele chestii, cum ca, creatorii ar fi satanisti, ca se gasesc multe locuri, cum ar fi in cimitir, unde sunt 6 morminte dezgropate, si mai sunt si altele, eu nu joc, si nici nu am jucat, dar cunosc pe unii care joaca des, si se pricep.

| robijam a răspuns:

Singurele adevarate sunt Tunelul de langa Fort Carson, Fantana biohazard din Blueberry parca, Cultul ala Epsilon parca i zicea ( se tot aude la radio ). Alea cu extraterestrii, Bigfoot, zombie, fantome, sunt toate false.

| Codblackops a răspuns:

E un joc foarte reusit, foarte bun, si foarte jucat si la ora actuala.

| Hrehorciuc_Liviu_1989 a răspuns:

Este destul de frumos dar iti recomand sa joci just cause 2 ca e mai tare ca gta dar vezi ca doar pe windows 7 merge jocul.

| Alex1003 a răspuns:

Cum zice robijam. Unele sunt loate din realitate dar fantomele si bogfoot is moduri.