| cazacdenis a întrebat:

..Ce erou sa imi iau in League of Legends sa fie pana in 2000 de sabiute de alea

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

Si mai prost esti tu daca ai ajuns sa intrebi tocmai pe TPU ce erou sa iti iei, avand in vedere ca tu ar trebui sa stii ce erou ti se potriveste, dar avand in vedere modul tau de exprimare iti inteleg actiunile idioate.

3 răspunsuri:
| CapitanulEvident a răspuns:

Pana afli cum se cheama "sabiutele" alea, mai joaca lol.

| cazacdenis explică (pentru CapitanulEvident):

Esti prost asa le zic eu ca stiu sa vad cum se chema ok?

| cazacdenis explică (pentru CapitanulEvident):

Taci in mortii ma-tii, trebuia sa ma ajuti

| CapitanulEvident a răspuns (pentru cazacdenis):

Si mai prost esti tu daca ai ajuns sa intrebi tocmai pe TPU ce erou sa iti iei, avand in vedere ca tu ar trebui sa stii ce erou ti se potriveste, dar avand in vedere modul tau de exprimare iti inteleg actiunile idioate.