| andrei5752 a întrebat:

Imi spune cnv care este cel mai bun erou din league of legends?

Răspuns Câştigător
| flocobelu a răspuns:

Depinde toate caracterele sunt bune in felul lor trebuie sa stii sa joci cu elehappy nu cred ca exista un caracter mai bun! Daca ai iteme poti fi cel mai bun. Multa Bafta!

4 răspunsuri:
| Pikachu1 a răspuns:

Eu zic ca e Phanteon.

| Marian_George_1989 a răspuns:

Este o intrebare buna.Toti stim ca toate caracterele sunt bune daca stiti sa le folositi in principal cele de 6300 pct.Dar exista un caracter ce este de mai multe tipuri fiind considerat de multi jucatori ca Fizz este cel mai bun erou.Fizz este foarte greu de manuit fiind eroul cu itemele cele mai costisitoare si scumpe.Trebuie cel putin sa faci 3 assasinate pentru a avea destul Gold sa iei itemele necesare.Dar cu itm. va fi de ne invins

| Tatu_Auras_1997 a răspuns (pentru Marian_George_1989):

Bai omul lu dumnezeu daca il prinde fiora, varus, darius sau jayce il rupe pe fizz fizz e un ap bun insa nu cel mai bun. Cel mai bun ap ar fi zed sau kassadin

| Tiba_Alin_1992 a răspuns (pentru Tatu_Auras_1997):

Cel mai bun ap ar fi zed... Bravo bah... Bravo