| HDCristi a întrebat:

Ce jocuri de groaza si comedie sa ma joc pe pc-ul meu? Am procesor(Intel pentium e5700),3ghz RAM, placa video Nividia geforce 210.Astept pareri.Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Incearca Nfs Most wanted, Carbon, Undercover, Shift, Hot Pursuit, GTA SA si IV(dar la cat de prost e optimizat o sa ai ceva lag), Grid, Dirt 1, 2, 3, Crysis 1 si 2, Assasin's Creed 1, 2, 3, Devil May Cry 3, 4, 5, Dead Space 1, 2, 3, Bishock 1, 2, Mafia 2, Just Cause 1 si 2, Saint Row 1, 2, 3, Battfediel 1, 2, 3, COD 1, 2, 3, 4, 5, Far Cry 1, 2, 3, si cam atatea imi vin in minte acum:D
Jocuri enumerate o sa iti ruleze cu siguranta, chiar daca unele o sa le trebuiasca sa le joci la low pentru fps cat mai bun;)
Daca vrei mai multe jocuri cauta aici http://www.game-debate.com/games/
Selectezi anul si o sa ai de unde alege;) Cu majoritate jocurilor aparute pana in 2012 nu ar trebui sa ai probleme, dar se gasesc si jocuri aparute mai recent, trebuie doar sa cauti mai atent;)

1 răspuns:
| Bobbye a răspuns:

Jocuri gen 'horror' iti recomand:
Outlast si The Forest.
Iar gen comedie:
Neighbors From Hell(trebuie sa ii faci farse unuia).