| dustyzzz99 a întrebat:

Ce Jocuri gen Lineage 2, Aion, Terra stiti? ceva cu grafica bunicica, sau anime orice dar sa fie mmorpg gen jocurile enumerate... Dau Funda...!

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Scarlet Blade
Sevencore
Vindictus
Continent of the ninth [C9]
s4league [ shooter/anime]
Skyforge
Blade and Soul
Jade dynasty
Toate astea le-am jucat, mai putin blade&soul care nu l-am putut rula din cauza graficii. E superb. Daca iti ruleaza, esti norocos :3.
Enjoy playing.

| EnvyU a răspuns (pentru Sfinnx):

Nu ai putut sa rulezi blade and soul? e cel mai bine optimizat joc din toate care le-ai zis, si are grafica superba. In plus am vazut ca ti-ai etalat sistemul intr-un post si ai un sistem mult mai bun ca al meu, eu jucam blade and soul la maxim cu 50 fps. Ai incercat sa joci pe ala rusesc? playbns E bun jocul dar e cam plictisitor

| Sfinnx a răspuns (pentru EnvyU):

Sistemul meu urmeaza sa-l montez saptamana asta :]].

3 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

WoW