| gabriel9977 a întrebat:

ce jocuri imi puteti recomanda dar sa imi mearga bine aici sunt specificatiile laptopului meu:Intel i5-3210M,6 gb ram, Intel HD graphics 4000 2gb.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand:
- Battlefield 4;
- CS GO;
- Far Cry 4;
- Crysis 3;
- Call of Duty Advanced Warfare ( pe low) si celelalte Call of Duty-uri din urma;
- Fifa 2015;
- Watch Dogs.
Primesc Funda?

| gabriel9977 explică (pentru YoChriss):

Uite cum facem, iti dau funda daca imi sugerezi niste jocuri care le pot juca la setari maxime din toate alea doar cs go si fifa 2015 sunt bune.Mai sugereaza alte cateva cum ti-am spus eu si promit sa iti dau funda, ok? happy