| AlexGaming a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati
CPUtongueentium(R) Dual-Core CPU T4200 @ 2. 00GHz
GPU:Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
RAM:2. 00GB RAM

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2), Driving Speed 2, Superstrar Racing.
2. Sandbox: Roller Coaster Tycoon 1, 2 si 3.
3. Shooter: Battlefield 1942, Battlefield Play4FREE, Battlefield 2, Call of Duty ( ceva mai vechi), CS 1.6, CS Source, Team Fortress 2.
4. Open world: GTA (3, Vice City, San Andreas).
5. Sport: FIFA (toate pana la 2007).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (Google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca:
- Ballistic;
- Freefall Tournament;
- Contract Wars;
- Uber Strike;
- Red Crucible 2;
- Rush Team;
- CS Portable (exista si pentru android);
- The West;
- Goodgame Empire;
- Grepolis.
Si mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip, Nitrome. Funda?

| AlexGaming explică (pentru YoChriss):

Mersi
ai fost mai de ajutor decat celalalt
pe scurt funda

4 răspunsuri:
| CuieMoco a răspuns:

Super Mario

| AlexGaming explică (pentru CuieMoco):

Sa stii ca cu un low spec patch imi merge deadpool

| AlexGaming explică:

Pentium