| GeoOk a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru:
Procesor : Intel pentium D Inside 3.0 Dual Core
Ram : 1 gb DDR2
Placa video : Gigabyte AMD Radeon HD 5450, 1024MB

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

INcearca nfs most wanted, undercover, carbon, prostreet, chia si nfs shift, COD 1, 2, 3, 4, Just cause 1 si 2, Crysis, the punisher, mineraft, saint row 1 si 2, dead space 1 si 2, devil may cry 4, astea imi vin in minte acum
Cauta mai multe jocuri aici http://www.game-debate.com/games/
Cam toate jocurile aparute pana in 2010 ar trebui sa iti ruleze ok.
P.S. GTA IV desi e din 2008 e foarte prost optimizat, nici pe low nu cred ca o sa ti se miste prea bine, dar daca vrei pti incerca

| GeoOk explică (pentru DuDDy24):

Multumesc happy Dar stau prost cu memoria ram sad o sa-mi mearga jocuri care cer 2 gb ram? chiar daca am placa video mai bunicica

| DuDDy24 a răspuns (pentru GeoOk):

Placa video nu e chiar asa bunicica, as spune ca e la nivelul celorlalte componente. Recunosca ca am uitat ca ai decat 1gb de ram cand ti-am recomandat jocurile. Nu chiar toate jocurile care iti cer 2gb de ram o sa iti ruleze, dar cel putin jumatate din ele da. Cand apar cerintele oficiale pentru un joc de obicei se exagereaza cu ramulbig grin