| Kypryan2014 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati urmatoarele cerinte: Procesor Intel(R) Atom(TM) CPU N550 de 1. 50GHz Ram: 2GB
Placa video:286 MB.

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de placa video, ai spus doar capacitatea care nu e direct relevanta la cat de bine duce jocurile, dar incearca gta vice city, san andreas, nfs most wanted, underground 1 si 2, far cry 1, the punisher, wolfenstein, COD 1 si 2, atatea imi vin in minte.
Intra aici pentru mai multe jocuri http://www.game-debate.com/games/
Cam orice aparut pana in 2005 ar trebui sa iti ruleze OK;)

1 răspuns:
| Razwy123 a răspuns:

Incearca GTA 3 sau Vice city
NFS Underground 1 sau 2
Minecraft, dar oricum PC-ul sau Laptopul tau e cam slabut...