| xFire8789 a întrebat:

Ce jocuri merg pe un laptop cu sysrq cam asa: Intel(R) Core TM2cpu 2.00, 2.00=4.00
3GB RAM
Placa video integrata
64BIT

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Cred ca poti rula jocuri gen : LoL, CrossFire, Max Payne 1&2, Minecraft, Samp, GTA 4 fara problemewinking se prea poate si dota dar pe setari low.

| ZuCris a răspuns:

Leptopul nu e rau, dar totusi nu juca jocuri pe High Graphics, joaca pe Normal poate chiar Low, cred ca e FPS-ul mai important decit vreaun detaliu mai clar. Joaca jocuri gen LoL, GTA pina la 4, Incearca Team Fotress 2 pe low, Heroes and Generals pe low. Sper ca te-am ajutat.