| gabitzuuu11 a întrebat:

Ce jocuri merg pe Pc-ul asta: -Procesor: Intel Core duo 2.00
-RAM: 2.25
-Placa video: 128 mb
-System: 32 bit?
Ofer funda! Dar sa nu fie jocuri cu impuscaturi...

5 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Depinde daca procesorul e dual core. Ar merge GTA San Andreas, Nfs Most Wanted, Nfs Carbon, Warcraft III, in general jocuri pana in 2006.

| gabitzuuu11 explică (pentru IulianDornianu61):

Da, este dual corewinking

| gabitzuuu11 explică (pentru IulianDornianu61):

Si apropo, imi merge pes 13 cu setari mici happy

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Atunci ti-ar merge cele de mai sus. Spor la joc big grin.

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru gabitzuuu11):

Din ce an e PC-ul?
Daca placa video are slotul express si inca ceva... atunci ai putea sa iti cumperi o placa video de 100 lei de 1 gb ati sau nVIDIA. Si ram-ul daca e ddr2 sau ddr2, l-ai putea schimba cu o placuta de 4 gb, astfel ai avea acces si la GTA IV fara probleme. Multa bafta!