| Vlad617 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar duce acest laptop:
HP 635
RAM: 2GB DDR3 (1.6 usable)
CPU: AMD APU E-450 Dual-Core
GPU: AMD Radeon HD 6320
OS: Windows 7 32-bit Professional
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mihăilă_Nicusor_1996 a răspuns:

Salut! Sincer sa iti spun nu cred ca o sa iti aduca cine stie ce jocuri, oricum daca esti pasionat de jocuri fps poti juca far cry 3, mai stiu un joc foarte fain dar nu are grafica foarte buna return to wolfenstein, sau daca iti place poti juca chiar si minecraft oricum nu cred ca o sa iti mearga cs go sau alte jocuri de genul asta ( sau daca iti merge sigur o face in lag)
Sper ca am putut sa te ajut

| Vlad617 explică (pentru Mihăilă_Nicusor_1996):

Multumesc de raspuns, dar alte jocuri nu mai stii? (da, sunt pasionat de genul FPS)
Am jucat pana acum: HL 1 si 2, TF2 (cu lag, dar nu imposibil de jucat), CS 1.6, GTA si SA:MP, Jocuri din seria COD.
Minecraft am jucat de mi s-a luat mie. (1.6.4 e singura care merge cel mai acceptabil)

| Mihăilă_Nicusor_1996 a răspuns (pentru Vlad617):

Daca tot ai zis ca esti pasionat de FPS o da iti las aici o lista cu jocuri care iti merg: return to wolfenstein (joc stil fps horror) medal o honor allied assault (joc stil fps clasic....pe scurt esti in razboi) sniper elite 1(stil fps clasic) brothers in arms earned in blood(stil fps clasic)brothera in arms road to hill 30 (stil fps clasic)far cry 1 (stil fps ) far cry 2 (stil fps) battlefield 1942 (stil fps clasic) Si eu sunt pasionat de jocuri FPS dar tot ar trebui sa joci si alte stiluri cum ar fi: Fifa 12 Sau Nfs mw
Am mai jucat un joc care "cred" ca iti va merge si iti da si batai de cap Portal 2
Sper ca te-am ajutat din nou. Cand imi amintesc jocuri de astea o sa iti mai spun

Stiam si de gta vc sau gta 3 dar nu avea rost sa le pun

| Vlad617 explică (pentru Mihăilă_Nicusor_1996):

Multumesc mult.
Portal 2 nu imi merge, in schimb am Portal 1.

| Mihăilă_Nicusor_1996 a răspuns (pentru Vlad617):

Nu ai pentru ce.
Daca iti plac jocurile de strategie iti recomand age of empire 2 si crousader 2 (nu stiu daca se scrie asa al doilea joc. Desigur am verificat daca iti merg pe un pc ca al tau si nu ai probleme

| Vlad617 explică (pentru Mihăilă_Nicusor_1996):

Am regasit ieri un joc care il jucam acum cativa ani, Robot Arena 2, as vrea sa stiu daca exista jocuri de genu. Adica sa iti construiesti ceva si dupa aceea sa te bati cu "masinaria" pe care ai construit-o.

6 răspunsuri:
| Mihăilă_Nicusor_1996 a răspuns:

Salut! Sincer sa iti spun nu iti poate aduce jocuri atat de noi dar poti juca jocuri care au ramas in istoria gaming-ului cum ar fi far cry 3, return to wolfenstein
Cs 1.6 sau de ce nu minecraft mai multe nu stiu