| agentclanc21 a întrebat:

Ce jocuri online stiti( de descarcat, gen League of Legends, Diablo 3, jocuri pe pe steam etc.) dar sa fie cat mai noi( 2013-2014). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Best_Dragos_1985 a răspuns:

Hearthstone world of warcraft starcraft 2 sau Tf2.

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
- Warface;
- Battlefield Play4FREE;
- theHunter;
- Unturned;
- Team Fortress 2.
Funda?

| agentclanc21 explică (pentru YoChriss):

Multumesc pentru raspunsul tau. Voi incerca theHunter si Unturned (tf2 joc deja).

| YoChriss a răspuns (pentru agentclanc21):

De ce nu am primit funda? Oricum ma intereseaza sa ajut doar sunt curios.

| EliteSoldier25 a răspuns:

Iti recomand Warframe, e un joc in care nu trebuie sa bagi bani ca sa obtii ceva. Obtii totul doar muncind. E disponibil pe Steam si e un accesibil din punct de vedere hardware.
alt joc este War Thunder, e si el free, pe Steam, dar updaturile se fac greu, dar merita sa il joci. Alte jocuri ar fi Dota 2, TF2 si Planetside 2. Jocurile sunt de calitate si sunt F2P