| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pot juca pe un pc cu Windows xp Sp2:1GB rami, placa video de 512 MB procesoru de 3. 0intel

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam puțin, nu știu ce jocuri mai puternice îți vor funcționa. Încearcă FIFA, Call Of Duty 2, GTA San Andreas, GTA III, Metin, NFS, etc. Succes!

| sti11ness a răspuns:

Daca te pricepi la engleza incearca Gothic. Merge minunat pe sistemul tau fiind un joc putin mai vechi, insa bate de departe multe jocuri din ziua de azi.
Sunt destul de tari si merg bine pe sisteme mai vechi: Sacrifice, Age of mythology, ....iti mai scriu cand imi amintesc.

| User007 a răspuns:

Pe ce am ieu 1gb rami procesoru si placa pe xp sp3 aveam mult mai multe optiuni de jocuri si chiar noi de ex call of duty4 mod war 2 dar pe sp2 il am nou si nu prea imi merg multe jocuri