| ionut6709 a întrebat:

ce masini pot fi tunate super tare in gta san andreas, nu doar nitro si culoare vreau sa se tuneze mult mai mult sau daca stiti un mod care sa pot tuna toate masinile foarte tare cum ar fi inferno sau alte masini ( si daca gasiti moduri sa fie usor de instalat sau sa imi dati tutorial) DAU FUNDA! VA ROG MULT

Răspuns Câştigător
| Petru1123 a răspuns:

Sultan, Elegy, Stratum, Savanna, Voodoo, Stallion, Oceanic, Slamvan, Blade, Jester, Phoenix.