| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac masinile tunate? ce fel de masini tunate?happy(cel mai tare raspuns fundita)

Răspuns Câştigător
| gigis a răspuns:

Buna, cred ca tuturor ne plac masinile tunate. mie imi place foarte mult cum arata Mitsubishi Lancer Evolution tunat, imi place si Subaru foarte mult. cred insa ca si dacia logan arata foarte tare daca stii cum sa o "echipezi" ce zici? Tie ce masini iti palc pentru tunning?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un BMW 320 d din anul 2005 pe motorina uite si o imagine;) http://www.google.es/......tp?/imgres 5000&itbs=1&iact=hc&vpx=374&vpy=181&dur=448&hovh=194&hovw=259&tx=135&ty=97&oei=99raTKuDPYOKhQeJiNnPAg&esq=10&page=7&ndsp=25&ved=1t:429, r:6, s:155&biw=1280&bih=933

| cossmy a răspuns:

Un Vw bora. un violet din ala metalizat cu reflexii, garda jos(tot kitul d suspensii sa fie sport), jante aliaj d 17, un sist audio de sa rupa randurile cu stopuri sport, toba faruri tot sport...interior cu leduri, faruri xenon si un eleron dar mai "finutz" sa zic asa...cu spoilere si praguri tot cu leduri si cu spatii de aerisire(la viteza suiera super meserias). Arata bestial(o are un prieten). SI nu am vaz masini tunate, normale ma refer nu mustang, aston martin, etc, care sa arate si sa fiemai faine decat asta. Masina completa si perfecta: din punct d vedere al design'ului(int si ext), performante(motorizare, optiuni+facilitati) si nu in ultimu rand, impresia care o ofera:X

Răspuns utilizator avertizat
| maryy a răspuns:

Pai unei domnisoare nu i-ar sta chiar bine la volanul unei masinii tunate. E mai mult pentru baietii. lor le sta mai bine laughing. Dar totusi arata destul de bine un BMW tunat laughing.

| Sofer a răspuns:

Bmw M3 foarte frumos tunat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Audi Q7 si Subaru Impreza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MIE miar place un bmw m5 tunat negru

| Doddel a răspuns:

Daca as avea o masina normala, i-as lasa garda mai jos, geamuri fumuri, as schimba toba, rotile si jantele si as alege o culoare neagra, gri sau albastra incat sa se potriveasca cu jantele.

| Doddel a răspuns:

Si as mai umbla putin la motor, atat i-as face.

| Laur_7500 a răspuns:

Lu' Fernando se stieeeeeeee_! _

| IoNuTzU_7973 a răspuns:

Pai masinile tunate le plac celor care au cat de cat cunostinte despre masini sau carora le plac senzatiile tari in bolizi sau masini care sunt peste 20. 000 Euro...

| Neocs a răspuns:

Un seat leon an 2008, 280 de cai,alb,kit exterior,garda jos,toba sport, un sistem mak audio, si cam atat! are varumeu unu si e bestial! astept sa fac si eu 18 ani sa imi iau unu!