| Supremejordannike2004 a întrebat:

Salut TPU. Ce merita mai mult sa cumpar?
Casti de Gaming HyperX Cloud 2 SAU un scaun de gaming?
Dau Funda!

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici, nici.

| lpavel a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pai da, dar el vrea sa cheltuie banii pe ceva... laughing Oricum daca stai mult la pc, un scaun gaming face minuni! dar pana la urma si un scaun bun de birou e bun care costa numai jumatate cat un scaun de gaming. Dar sunt banii lui face ce vrea cu ei!

| Supremejordannike2004 explică (pentru lpavel):

Stau cam 10 ore la PC si am un scaun de birou mai vechi.

| lpavel a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Daca nu ai un scaun cel putin ca acesta, poti avea probleme cu spatele la cat stai tu la pc! Scaunul e foarte important! Link:
https://www.somproduct.ro/......10-cm.html

| Supremejordannike2004 explică (pentru lpavel):

Cam asa este al meu https://emag.page.link/arwY3DtwWSj4BGus8. Este apropiat de acesta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Ala al tau e o mizerie sinistra. Am avut ceva aproape identic, nu vorbesc din pareri nefondate. @ipavel: Ala la care ai dat tu link e o mare mizerie.
Ca sa revin cu un sfat la obiect, scaun pe care am stat si e chiar comod si isi merita cu adevarat banii - https://www.ikea.com/......-70261150/
Eu acum folosesc asa ceva - https://en.sharkoon.com/product/SGS40 - si e foarte misto din multe puncte de vedere, insa avand in vedere ca la pret se invirte pe la 300 EUR, nu isi merita banii. Din fericire, nu am dat nici un leu pe el, asa ca nu am de ce sa ma oftic. :)

| lpavel a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

NU! Este departe de scaunul ce ti l-am aratat eu! Cu asta poti avea probleme cu spatele!

| lpavel a răspuns:

Casti numai si numai daca deranjezi pe cineva cu jocurile, daca nu atunci mai mult ca sigur ia-ti un scaun gaming! Nu-ti lua casti doar ca asa e moda... moda asta e cam tampita, invetanta de prosti, cea mai buna experienta audio o ai cu niste boxe OK, dar chiar si cu niste boxe simple e mai bine decat cu casti!
Deci parerea mea e sa cumperi scaunul de gaming! Bafta!