| RauL8229 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste casti?

http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/hyperx/hyperx-cloud/

Sunt bune?
Ar merita sa dau 1500 de lei pe scaunul asta:

http://www.pcgarage.ro/scaune-gaming/dxracer/formula-gri -1/

Doar pentru ca primesc castile? Sau sa caut alt scaun?

Răspuns Câştigător
| GalaxyLion a răspuns:

Mai bine ia-ti Casti cu microfon Logitech G430 7.1. Ti le recomand, multi youtuberi au castile astea.

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Daca stai in fata calculatorului 16 ore pe zi, s-ar putea sa ai nevoie de scaunul ala. Altfel, ce sa zic, cauta o pereche de casti bune si gata.

| Ađrian90 a răspuns:

Nu merită. Ia-ţi un scaun până în 800 de lei şi microfonul ăla. Crede-mă, nu merită 1500 de lei. Ia-ţi un scaun până în 800-850 de lei pentru că nu ai la ce să il foloseşti, nu e telefon să-l foloseşti toata ziua, e doar un scaun, da, te ajută, dar nu chiar aşa de mult încât să dai 1000 de lei pe el.
Cum ziceam, un scaun până în 800 de lei şi microfonul ăla la 300 de lei. Ar fi undeva la 1100, 1200 de lei. Economiseşti 300 de lei pe care îi poţi folosi la achiziţionarea unui alt produs.
Cine ştie? Poate peste câtva timp ai nevoie de un mouse sau o tastatură nouă, mai completezi tu pe lângă ăia 300 de lei şi îţi iei ceva de calitate şi care o să te ţină ceva timp.
Spor la cumpărat! big grin