| Robyi a întrebat:

Ce NFS (Need for Speed) fain imi puteti propune? (Inafara de Most wanted 2005/2012). Si daca se poate, as vrea un scurt text despre fiecare NFS (cum e, daca merita sa-l joc, etc)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Styleboss a răspuns:

Poti sa incerci NFS World e un joc foarte tare cu grafica foarte buna si este online. Dinstractie placuta daca vei alege sa-l joci!

3 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Si eu zic tot world daca intri pe Apex da-mi add la ALEX1111393

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NFS World este genial - are cerinte foarte mici si este nou
NFS Underground 1 & 2 - tunezi absolut ce vrei tu in jocurile astea
NFS Porsche - Oldies but goldies. jocul meu preferat. EVER
NFS HP3 - grafica super tare - cerinte destul de mari
Succes!

| xxGhost99xx a răspuns:

NFS Underground 1, respectiv NFS Carbon
De ce :
1) Grafica buna
2) Storyline bun
3) Soundtrack pe toate gusturile happy