| Loghin0Mihai19 a întrebat:

Salut TPU, ce parere aveti de jocul Deus ex?

18 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca e un joc de 2 bani pentru copii!

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Nah. se vede ca nu l ai jucat. daca l ai fii jucat nu ai mai fii spus la fel

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Cum sa joc porcaria aia? pana si tom si Jery arata mai bine! laughing Nu ma complic cu jocurile pentru copii!

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Nu iti mai da cu parerea aiurea. oricum se vede ca nu te joci jocuri pe pc. mai bine du-te si uita te la minimax si cartton network in continuare. ca si asa vad ca doar goo goo gaa gaa stii sa faci

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Se vede ca nici macar nu stii despre ce joc vorbesc din moment ce spui ca are grafici naspa. uita te la deus ex mankind divided spre ex

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Serios? eu nu joc jocuri pe pc? dar de unde sti? te fac la orice joc in afara de super mario si cele de genul... laughing ai ai auzit de Need for Speed Unbound? Hai sa facem o cursa sa vezi cum joc go go ga ga laughing
Serios acum, tu ca fata imi zici mie ca joc jocuri de rahat? In caz ca nu stiai 99% din gameri sunt baieti, iar eu sunt cel mai serios si mai pretentios gamer! de aceea am zis ca acel joc e pentru copii...

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Nu s fan nfs. da pana la urma daca stai sa te gandesti. nu inseamna ca daca tie nu iti place jocul sau nu e in stilul tau nu inseamna ca e un joc naspa sau pentru copi. pur si simplu inseamna ca nu iti place. si atata timp cat nu l ai jucat nu cred ca ar trebui sa iti dai cu parerea despre el. si nu. nici nu iti dau sanse sa ma faci la vre un joc. crede ma. ma subestimezi. te crezi mare gamer dar probabil esti mid

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Mda, m-am uitat la jocul care ai zis si da pot spune ca nu e mai rau ca tom si jery dar tot pentru copii este! laughing
Joaca si tu The Last of us sau Resident Evil 4 Remake si multe altele de genul...

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Daca zici tu, eu nu te contrazic! ceea ce joci spune despre tine ce tip de gamer esti...

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Le am jucat. dar cand ramai fara jocuri AAA trebuie sa mai si improvizezi putin. bine si deus ex cred ca se poate clasifica AAA. si plus ca jocul nu e pentru copii. povestea e super si nu e pentru copii. nimic din acel joc nu e pentru copii. crede ma cam orice joc la care te poti gandi l am jucat. am in steam libray vre o 200 de jocuri

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Da si nu. uneori simti nevoia sa incerci ceva nou. dar asta nu inseamna ca iti schimbi stilul de a juca

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Aaaaaaa. stai ca acum mi se invart rotitele. deci daca crezi ca nu stiu mare lucru despre jocuri pentru ca sunt fata. ei bine da. nu te as fi contrazis daca as fi fost fata. dar sunt baiat. asta e contul pe care il avea maicamea. o murit in 2021 dumnezeu sa o ierte... da. stiu ca e ciudat ca inca il folosesc dar habar n-am. mi e lene sa il schimb sau sa fac altul nou. pur si simplu nu vad rostul daca il am pe asta (nu ma judeca) stiu ca e ciudat dar eram mic cand am facut contul asta si mama a vrut ea sa isi puna datele ei deci mda

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Pai atunci imi schimb parerea despre tine... dar asa iti trebuie! Schimba dracu numele sau fa-ti alt cont, dureaza 2 minute!

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Pai o sa il schimb. dar cred ca imi trebuie parola si nici nu stiu pe unde mai e si aia. da oricum cred ca e salvata in google

| Loghin0Mihai19 explică (pentru lpavel):

Cum adica "dar asa iti trebuie"? la ce te referi? la faptul ca o murit maica mea sau?

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Adica te-am confundat cu o fata... ca a murit maica-ta, cum as putea spune asa ceva? doar nu am suflet de caine... imi pare rau pentru pierderea ta!

| lpavel a răspuns (pentru Loghin0Mihai19):

Normal ca e salvat in contul google...
ca sa afli parola fa asa: dai clic pe cele 3 puncte care sunt sus pe dreapta apoi clic pe setari iar la sectiunea : Completarea automata de parole dai clic pe: Manager de parole google, apoi clic pe Parole, clic pe site-ul care te intereseaza si vezi parola dand clic pe acel ochi sa-ti arate parola! cam atat de simplu e!

| Lupică27 a răspuns:

Am jucat Deus Ex Human Revolution si Mankind DIvided dar pe primul nu. Mi s-au parut bune.