| 69AnonimuS69 a întrebat:

Ce parere aveti de placa video Nvidia Geforce GTX 740? Credeti ca isi merita banii? Si cum pot sa aflu daca se potriveste cu calculatorul meu? (daca conteaza, eu acum am un i5, iar placa mea de baza e WBBX10J). Sau daca stiti voi alta placa video mai OK la un pret rezonabil, imi puteti spune care este aceea? Multumesc! happy (si da, normal ca dau funda :o )

1 răspuns:
| Entryon a răspuns:

Poti intra pe http://www.pcgarage.ro/ si intreaba acolo la Suport live daca se potrivesc si iti spun.
Funda?