| valycool a întrebat:

ce părere aveți despre acest laptop? Este la flanco și m-ar interesa sa știu dacă merita banii și dacă este o alta alternativa mai buna decât acesta desi nu cred
Eu as vrea sa îl folosesc pentru gaming și pentru a naviga pe internet dar astea în timpul liber nu constant
http://m.emag.ro/......DDD8K2BBM/

Răspuns Câştigător
| ZetZ a răspuns:

Daca esti fixat pe laptop-uri... alea nu prea sunt pentru gaming si daca te uiti atent pe amazon gasesti mai bune si mai ieftine, daca vrei ceva de gaming cauta un pc, e si usor sa ii faci upgrade cu timpul doar la cate o piesa. Salut!

| valycool explică (pentru ZetZ):

Mulțumesc de sfat dar eu vreau un laptop pentru ca nu îl folosesc doar de gaming și vreau sa îl mai iau și cu mine dacă merg pe undeva nu sa stea doar acasă, știu ca un pc este mai performant ca un laptop dar totuși un laptop e mai elegant pot sta în pat cu el și sa ma joc sau sa ma uit la un film, pe Amazon în cat timp ar veni laptopul dacă as da comanda? Sunt produse de calitate?

| ZetZ a răspuns (pentru valycool):

Toate produsele sunt noi, cu garantie si sunt de calitate da pentru ca le cumperi originale Asus Acer etc. Cand iti faci contul si comanzi produsul iti arata cam in cat timp iti ajunge, eu locuiesc in Austria si mi s-a intamplat des sa primesc produsul a 2-a zi, dar pentru unele am avut de asteptat si o saptamana.

| valycool explică (pentru ZetZ):

Mulțumesc de sfaturi o zi buna va doresc