| tzori a întrebat:

Ce ati alege ca performanta si calitate dintre cele 2 laptopuri:
http://m.emag.ro/......DDD8K2BBM/
http://m.emag.ro/......DHZPH2BBM/
Sau ce laptop credeti ca este mai bun pana in 2000 lei as prefera mai mult AMD pentru ca merge mai bine in jocuri si programe. Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| Thealexis a răspuns:

Niciunul dintre laptopurile de mai sus nu e stralucit. Vrei performanta si calitate, iti iei un laptop cu procesor i5 sau i7, din generatiile anilor 2015-2016, si cu doua placi video (integrata + suplimentara). Sa nu iei niciodata laptopuri ale caror procesoare au litera M la finalul denumirii. Ia procesoare care au la finalul denumirii litera U. Sunt foarte bune laptopurile de la Dell, Acer, Asus (in gama de pret apropiata de 2000 de lei). Am eu unul de vanzare cu 1700 si e cu mult peste cele doua din linkurile tale. E in garantie, aproape nou.

| tzori explică (pentru Thealexis):

Prietene, am intrebat care este laptopul care e mai buj dintre cele 2. Si am mai intrebat care laptop credeti ca este mai bun pana in 2000 de lei, daca poti da si link-uri. Nu vreau raspunsuri pe langa ca nu ma intereseaza.