| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre FIFA 20 pe Xbox One S, se misca bine, se vede ok?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă ai TV 4k, se vede și mai bine decât pe un TV full HD / HD, Xbox one S poate reda 4k, dar oricum se vede bine și așa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la fel ca fifa 19, care e la fel ca fifa 18, care la randul lui e la fel cu fifa 17, care e la fel ca fifa 16, care e la fel ca fifa 15, care e la fel ca fifa 14.

| alexandru5678 a răspuns:

Da se misca normal cum ar trebui sa se miste pe o consola, se vede bine, depinde si ce tv/monitor ai, presupun ca se vede full hd.