| Adrian666 a întrebat:

Ce parere aveti e diferenta mare intre fifa pe pc, si fifa pentru xbox? si de ce? va multumesc

1 răspuns:
| CagulLa a răspuns:

Da este diferenta. In primul rand PS si Xbox au doua moduri care vor face diferenta si anume ProPassing si Personality. Imaginea mii se pare mai clara pe xbox, insa luminozitatea mii se pare mai buna pe pc. Cred ca FIFA PC nu va fi niciodata unul si acelasi joc ca pe console, deoarece piratatul jocului ii va determina pe detinatorii de console sa pirateze jocul deoarece nu va fi nicio diferenta si astfel incasarile ar scadea. Asa cred ca gandeste EA si cred ca au dreptate. Poate ti-am fost de ajutor, daca ti-am fost, fundita pls!