| Baicu_Andrei_1998 a întrebat:

Ce pereche de casti este mai buna razer kraken pro sau steelseries siberia v2?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003X1BEKI/ref=s9_psimh_gw_p23_d8_i5? pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0Y6KN30Y41GED9VMF80H&pf_rd_t=101&pf_rd_p=358549767&pf_rd_i=468294 + un microfon oarecare. In caz ca nu stiai, Koss e singurul producator care da garantie PE VIATA la casti, deci daca peste 20 de ani ti se prajeste un dif sau se intrerupe un cablu, le trimiti la cel mai apropiat centru de service si ti le schimba/repara moca, tu trebuind sa platesti doar transportul. Oh, da, si plus de asta, Koss e dintr-o alta lume dpv al calitatii sunetului.

| Lazaro a răspuns:

Salut, eu as merge pe razer kraken pro happy