| SaturniFraternitas a întrebat:

Auzi Iti dau funda! dar care dintre Razer Kraken 7.1, Steelseries Siberia V2, Steelseries 7H Fnatik si CM Storm Sirus este mai buna? Nu inteleg de ce naiba zic iei ca Siberia v2 ESTE mai buna ca e emulata si plus ca razer are si drver bun Deci care e raspunsul tau!?

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

As alege steelseries siberia v2 sau 9h

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Deoarece sunt cea mai buna alegere, sunt preferate si de mine si de multi altii in banii ai, razer sunt prea scumpe, iar despre cm nu comentez,

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Serios? si crezi ca eu raspund pentru fundalaughing