| RobertEnciu a întrebat:

Ce sa aleg dintre ps3 si xbox 360?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

PlayStation 3 e mai bunicel decat XBOX 360. Deci PlayStation 3.

| Prigoreanu_Denis_1997 a răspuns:

Xbox3 frate poate face ce ps3 nu poate face...

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Prigoreanu_Denis_1997):

PS3-ul face XBOX-ul 360, PS3 are Blu-ray, video memory bandwidth mai mare, Wi-Fi pe toate modelele, etc.
Ce poate face XBOX 360-ul și PS3-ul nu?

| Prigoreanu_Denis_1997 a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Multe,multi spun ca e mai bun Xbox 360, acum nu stiu ce exemple sa iti dau ca eu nu am dar am prieteni care au si multi spun ca e mai bun.