| Cuptor23 a întrebat:

ce sa fac daca mi-am instalat euro track simulator 2 pe windows 7 si cand il deschid imi scrie euro track simulator 2 has stoped working ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlaDe12345 a răspuns:

Salut, Craciun fericit!
Presupunand ca este piratat jocul, eu nu vad decat 2 optiuni :
1. PC-ul tau nu il suporta.
2. Jocul nu este bun iar instalarea nu s-a facut cum trebuie.
Sper ca te-am ajutat.

| Cuptor23 explică (pentru BlaDe12345):

Am testat pe alt calaculator dupa ce ti-am auzit raspunsul dar acel calculator avea windows8 si merge, eu cred ca din cauza asta findca anumite programe nu merg bine sau nu merg de loc ce zici ar trebui sami schim windosul?

| BlaDe12345 a răspuns (pentru Cuptor23):

Windows-ul nu are nicio vina, acel joc merge si pe Windows 7, poate totusi ar putea fi si Windows-ul tau putin defect, poate ai vreun virus ceva.
Acel "alt calculator" este mai performant decat al tau?

| Cuptor23 explică (pentru BlaDe12345):

Mi-am instalat windows10 si aceeasi versiune merge dar si pe windows8

| Cuptor23 explică (pentru BlaDe12345):

Nu celalalt calculator e mai prost de cat al meu

| Cuptor23 explică (pentru BlaDe12345):

Nu celalalt calculator e mai prost de cat al meu
dar imi poti da si o keye de producere versiunea 1-2-22-2