| dragos2003 a întrebat:

Salut,TPU! Ce trebuie sa fac ca am bagat in gta san andreas modul,, hot coffe" si cand intru pe gta ma da afara.
primiti garantat funda! :X :X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Inseamna ca nu e bun acel mod si nu mai trebuie sa il instalezi.

9 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

N-ar fi mai ușor să-ți faci tu un cont? E pe gratis

| rapp2020 a răspuns:

Scuze. Am greșit întrebarea. La cine trebuia sa răspund.

| mgtow a răspuns:

Sterge-l si obtine acel mod din alta parte. E defect.

| dragos2003 explică (pentru mgtow):

Tot nu imi merge.Este de la script.Ce trebuie sa fac? Si ce se face cu sacensor.exe?

| dragos2003 explică (pentru mgtow):

Ai mess?

| mgtow a răspuns (pentru dragos2003):

Skype, eu san andreas am jucat online pe ps2 sant ani grei de cand nu ma tin la curent cu el. am jucat toate gta iar acum astept gta 5 pentru ps4

| dragos2003 explică (pentru mgtow):

Facebook ai? Daca da lasati site-ul

| mgtow a răspuns (pentru dragos2003):

Inseamna ca nu e bun acel mod si nu mai trebuie sa il instalezi.

| PreaTareღ a răspuns:

Sterge modul