| Gladiat0ruL a întrebat:

Ce ziceti de calculatorul meu, oare e bun ce ziceti voitonguerocesor AMD Phenom(tm) 8750 Triple-Core Procesor, 2.41 GHz, 3 GB Ram, Nvidia GeForce 9400 GT, Windows 7 pe 32 bit. Daca il pun pe 64 bit oare o sa imi intre jocuri gen Wolfenstein:The New Order,Crysis 3, etc.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Oare crezi ca schimbarea sistemului de operare pe 64 de biti iti aduce un plus de performanta in gaming? In cazul tau NU! Ce sa faci cu 64 Bit cand ai doar 3 GB de Ram care sunt vizibili toti in 32 Bit si o placa video care oricum ai face nu ruleaza Crysis 3? Ramai pe 32 Bit si joaca-te jocurile care iti ruleaza pe acest sistem.E cel mai bine asa! Nu ai nici o performanta in plus!

Ciao!

| Epure_Gabi_1990 a răspuns:

Eu zic ca ai un calculator destul de bun pentru jocurile acestea

| Razvan22 a răspuns:

Nu prea...(: